Hakkımızda | Eventus Cnc

Hakkımızda

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız 2004 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi bölgesinde kurulmuş olup şuanda Ankara-Kahramankazan/Saray bölgesindeki fabrikasında 17 yıldır kazandığı deneyimleriyle Cnc Router mermer işleme, Cnc Router ahşap işleme, Cnc torna ve köprü kesim makinelerinin üretimini yapmaktadır. Hizmet verdiğimiz başlıca sektörlere örnek olarak savunma sanayi, mobilya, mermer,  döküm sanayi, mimarlık-iç/dış dizayn sektörleridir.

Yüksek kalite, ileri teknoloji ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Cnc işleme merkezlerinin ürün çeşitliliğini sürekli artırarak hedeflerini büyütmüştür.

Sektörünü ve gelişmeleri sıkı takip eden, profesyonel müşterilerle çalışan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder , kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetleri optimum fiyatlarla müşterilerine sunmaya gayret eder.

Eventus Cnc Teknolojileri, satış öncesi ve sonrası sunduğu teknik hizmetlerle müşterilerine destek vererek referanslarını ve pazardaki konumunu güçlendirir.

Vizyonumuz

Cnc Router işleme merkezlerinin üretiminde, sektörünün yurt içinde ve dışında önde gelen kuruluşlarından olabilmek için; yüksek kalite, ileri teknoloji ve güçlü ekipmanı gözönünde bulundurarak müşteri gereksinim ve hedeflerine göre tasarımlar yapmak, bu sayede edindiğimiz bilgi birikimleri ve teknoloji düzeyimizi sürekli geliştirerek yurt içi ve dışı piyasalarda konumumuzu güçlendirmek

Misyonumuz

Müşteri beklentilerine odaklı, kaliteli, güvenilir ürünler üretmek, sürekli ilerleme sağlayarak yurt içinde ve dışında rekabetçi gücümüzü arttırmak.

İletişime Geç
Nasıl Yol İzleriz?

Çalışma Prensibimiz

ANALİZ

İşe başlama kararının resmileşmesiyle birlikte, müşteri tarafından belirlenen teknik şartlar ve isterlerin paylaşıldığı, projenin daha detaylıca ele alındığı bir toplantı yapılır. Alınan kararlara uygun olarak asıl proje planı hazırlanır ve çevrimiçi (online) olarak yönetilir..

TASARIM VE MÜHENDİSLİK

Bu süreç içinde iletişim tasarımı ve yazılım tasarımı paralel olarak yürütülür. Hazır çerçeve yazılıma ilave olarak belirlenmiş isterlerin netleşmesi için gerekli olacak diyagram ve algoritmaların oluşturulması ile kullanıcı arayüz tasarımları bu süreç içinde tamamlanır.

TEST

Üretilen Makina fabrikamızda kontrol edilir. Hata ayıklama amaçlı test yapılır. Olası sorunlara karşı gerekli uyarılar yapılarak makina teslim edilir.